Poznaj przyszłość technologii mobilnych podczas Mobile Trends Conference

Już 21 i 22 marca w Krakowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie roku w dziedzinie technologii mobilnych. Mobile Trends Conference od 12 lat łączy specjalistów i pasjonatów mobilności oraz branży IT z całej Polski.

To nie tylko konferencja. To także przestrzeń, gdzie spotkają się liderzy, aby dzielić się wiedzą, nawiązywać kontakty i odkrywać najnowsze trendy. To również wyjątkowa gala z prestiżowymi nagrodami Mobile Trends Awards, gdzie firmy walczą o wyróżnienia za najlepsze projekty i aplikacje z minionego roku.

Na Mobile Trends uczestnicy dowiedzą się, jakie zmiany zaszły na rynku i w branży mobile w ciągu ostatniego roku i jakie możliwości otwierają przed nami nowe technologie. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą, wynikami badań, doświadczeniami z minionych projektów i planami na kolejne.

Będzie można poznać konkretne wytyczne od ekspertów w tworzeniu i zarządzaniu aplikacjami. Do tego dowiedzieć się, co pomoże zoptymalizować kanał mobile w promocji biznesu oraz jak wdrażać zmiany w produktach cyfrowych. Nie zabraknie przykładów case studies sukcesu wdrożeń i rozwoju produktów, a także czego unikać, żeby ominąć problemy związane z kanałem mobile.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, w tym:

 • Przedsiębiorców wykorzystujących i tworzących technologie mobilne,
 • Startupów szukających możliwości do dalszego rozwoju,
 • Osób zajmujących się projektowaniem aplikacji mobilnych,
 • Specjalistów z działów marketingu, sprzedaży,
 • Ekspertów w zakresie AI oraz Fintech,
 • Projektantów i badaczy UX/UI,
 • Pasjonatów technologii mobilnych.

Uczestnicy pogłębią swoją wiedzę dzięki prelekcjom z 6 obszarów tematycznych w ciągu dwóch dni:

 • AI - zanurz się w fascynującym świecie sztucznej inteligencji, najnowszych trendów i innowacji, zrozum, jakie możliwości niesie za sobą rozwój i wdrożenie AI w swojej strategii biznesowej.
 • Management - zarządzanie to podstawowy element rozwoju każdej organizacji, poznaj najnowsze strategie, case studies oraz praktyczne wskazówki od doświadczonych liderów rynku.
 • UX Design - doskonały UX istnieje! Dowiedz się jak projektować interfejsy oraz interaktywne i satysfakcjonujące doświadczenia użytkownika, uzyskaj wgląd w metodyki projektowania i dobre praktyki, które zwiększą atrakcyjność Twoich aplikacji.
 • Fintech - porozmawiajmy o przyszłości finansów, innowacyjnych technologiach, nowoczesnych rozwiązaniach w płatnościach oraz trendach w dziedzinie finansów.
 • Marketing - odkryj tajniki skutecznego marketingu mobilnego, nowoczesne narzędzia oraz najlepsze praktyki w dziedzinie promocji, aby lepiej docierać do swojej grupy docelowej i wyróżnić się na rynku.
 • Commerce - poznaj skuteczne strategie sprzedaży online i offline, a także nowości w e-commerce, żeby utrzymać swoją konkurencyjność.

Wśród prelegentów znajdą się takie osoby, jak: Aleksandra Przegalińska, Paulina Walkowiak, Monika Mikowska, Artur Kurasiński, Maciej Kawecki, Bartek Sobczak, Bartek Pucek, Krzysztof Wojewodzic, Dominika Bucholc, Radek Drzewiecki, Paula Skrzypecka, Marcin Stopa i wielu innych ekspertów. 

Podczas przerw kawowych będzie można porozmawiać z prelegentami oraz innymi uczestnikami wydarzenia.

Dodatkowo nastąpi wręczenie najbardziej prestiżowych nagród w branży mobilnej, czyli Mobile Trends Awards. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Buczkowska - laureatka wielu prestiżowych festiwali w Polsce oraz za granicą. Zwyciężczyni 2 edycji "Young Sing Star" oraz ćwierćfinalistka VII edycji “The Voice of Poland”. Galę poprowadzi znana marketerka, Dagmara Pakulska. W tym roku nominowane są aż 72 projekty w 12 kategoriach. O nagrodę walczą m.in: VeloBank, Żabka, Modivo, LPP, Orlen czy Trans.eu.

Bilety do kupienia na stronie https://2024.mobiletrends.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn "CASE STUDY". 

Przeczytaj także